Türkiye’nin, Ortopedi & Travmatoloji Uzmanı, Diz ve Kalça Protezi Profesörü…

Biyografi

1978 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde başladığı meslek hayatına aynı üniversitede uzmanlık eğitimi alıp 1991 yılında Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı olarak meslek hayatına devam etmiştir.

Asistanlık dönemi süresince; İngiltere’de Bradford Royal Infirmary ve Japonya’da Tokyo Nihon Üniversitesinde ortopedi ve travmatoloji alanında eğitim alarak bilgi ve görgüsünü arttırmıştır.

Halen Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Ana Bilim dalında çalışmaktadır.

Uzman olduğu 1991 yılından sonra diz ve kalça cerrahisi konusuyla özel olarak  ilgilenmiş, bu konu ile ilgili Almanya Hannover Tıp Fakültesinde ve Amerika Birleşik Devletleri New York Cornell Üniversitesinde (Hospital for Special Surgery-HSS) diz ve kalça protez cerrahisinin önde gelen isimleri ile birlikte çalışmıştır.

1998 yılında Doçent ünvanı alarak aynı üniversitede öğretim üyeliği görevine başlamış ve 2006 yılında Profesör ünvanı almaya hak kazanmıştır.

Özellikle diz ve kalça protezi cerrahisi üzerinde yoğunlaşmış, ülkemizde çok sık görülen doğuştan kalça çıkığına bağlı sakatlıklar üzerinde, femur başı avasküler nekrozu, diz ve kalça kireçlenmeleri ve romatizmal hastalıklar zemininde protez cerrahisi konusunda ileri derece deneyim kazanmıştır.

Şu anda Zimmer Biomed ve Smith and Nephew gibi protez üreticisi olan Amerikan firmalarının kalça ve diz protezi alanında eğitmen ve danışman cerrahı olarak yurtiçi ve yurtdışında eğitim ve çalışmalarını sürdürmektedir.

Misyonumuz

Uzmanlaştığımız tüm sağlık hizmetlerinde, tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, güvenilir, hasta odaklı ve kaliteli hizmet veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarına saygılı, çevreye duyarlı, nitelikli sağlık çalışanı yetiştiren, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kuruluşuz. Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı, uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile sektörde öncü uygulamalarla fark yaratarak sağlıkta dünya markası olmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Mükemmeliyet odaklı ve güvenilir sağlıklı yaşam ortağı olmak, her alanda ülkemizde sunduğumuz hizmetin bilimselliği ve kalitesi ile ilklerin içinde yer almayı, uluslararası alanda tıbbın ulaştığı en üst düzeydeki uygulamaları takip ederek gelişimine katkıda bulunmayı ve bu çalışmaları akademik ortamda da sürdürmeyi hedefleyen bir sağlık kuruluşuyuz.

Rakamlar Yalan Söylemez.Bizi Özel Kılan Nedir?

Prof. Dr. Fahri Erdoğan ve ekibi hastalarına şeffaf bir sağlık hizmeti sunarak, Nişantaşı Ortopedi Merkezi’nin kurucu doktoru olarak, deneyimlerini uygulayan Erdoğan, ağırlıkla kalça-diz artroplasti ve artroskopi uygulamalarında yoğunlaşmış bir ortopedi uzmanıdır.

25Yıllık Deneyim
4568MUTLU HASTA
15UZMAN PERSONEL
4568BAŞARILI AMELİYAT

Hasta Yorumları

Ortopedi Profesörü

Fahri Hocama araştırmalarım sonucunda ulaştım. Total protez ameliyatı oldum. Sağ dizimi ameliyat etti Fahri Hocam. Hiçbir sorun yaşamadım. Arkadaşım da aynı ameliyatı her iki dizinden oldu ve şu anda koşu koşuyor. Sağlığıma kavuştum sayesinde.Sosyal hayatıma geri döndüm. Hocamı herkese tavsiye ediyorum.

Kalça Protezi Doktoru

Ben Gönül TANRIDAĞLI. Sayın Hocam Fahri ERDOĞAN 5 hafta evvel kalça protez ameliyatımı yaptı, kendisine minnettarım, şimdiden hayal edemeyeceğim kadar iyi hissediyorum, hem ameliyat hem ardından yapılan tedavi ve sonuç mükemmel, kendisine ve ekibine sonsuz teşekkürler…..

Herkese Tavsiye Ediyorum

21 Ekim 2013 tarihinde kalça çıktığı ve kalça protezi ameliyatımı başarıyla gerçekleştiren Sn Fahri ERDOĞAN’a sonsuz teşekkürler. Bir ömür sorunlarla yaşamak yerine ameliyat sonrası 2-3 ay sabretmek emin olun size çok şey katacaktır. Doktorunuz sizin için elinden geleni yapıyorsa siz de dediklerini yaparak mutluluğu yakalayın.

Yılların Verdiği Tecrübe

Bende Fahri beyde çift kalça ameliyatı oldum. Şuan şükürler olsun çok iyiyim. İşini bilen bir doktor iyi ki Fahri beyi tercih etmişim. Herkese de tavsiye ediyorum. Türkiye’de böyle bir doktoru da bulamazsınız, çünkü ben çok araştırdım,kalça protezinde daha iyisi yok bence.

Ortopedi Uzmanı

Ben Hüseyin ERGÜSEL 1992 yılında kendisi beni ameliyat etmişti. Çok iyi bir hoca kendisiyle de samimiyim özel incirli hastanesinde ameliyatımı yapmıştı o günlerin bas hekimi rahmetli Bülent TANMAN’dı yorumumu okursa fahri bey kesin tanır beni.

İlginize Teşekkür Ederim

İki bacağımdan da ameliyat oldum gerçekten şu an çok şükür çok iyiyim Dr. Fahri beyin sihirli ellerine sağlık eski ağrılarım geliyor aklıma geceleri uyuyamıyordum ağrıyordu çok zordu çok Allah kimseye yaşatmasın ama derdi sorunu olanın herkesin yolunu Dr Fahri beyin ellerine düşürsün diyorum teşekkürler Hocam saygılar.